Galeria Victoria

#www #centrum-handlowe #mobile

Galeria Victoria to pierwsze największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w rejonie Sudetów, które mieści ponad 100 sklepów.

Strona internetowa doczekała się odnowy szaty graficznej. Od teraz widoczne jest silne nawiązanie kolorystycznie do logo galerii. Zmianie uległa też architektura strony, ponieważ wszystkie informacje przedstawiono w bardziej przejrzysty, nowoczesny i dostępny sposób. Znajdują się tam nie tylko najnowsze aktualności i promocje, ale także informacje o ofertach pracy, które można edytować w łatwy i szybszy sposób, optymalizując przez to czas pracy. Klientom udostępniono również łatwy w obsłudze plan centrum handlowego z możliwością prostej nawigacji również na urządzeniach mobilnych.

Opinia klienta

Nowoczesna, łatwa w odbiorze forma, połączona z wizualizacją, która nas wyróżni - to podstawowe cele, które wyznaczyliśmy agencji Eura7. Doświadczenie, ale też zrozumienie naszych oczekiwań przez zespół profesjonalistów, z którymi współpracowaliśmy, spowodowały, że końcowy efekt cieszy nie tylko nas, ale i klientów galerii.
Marcin ChwiałkowskiMarketing Manager