Słownik

Strony www

Strona WWW to twarz marki w sieci. Odpowiada za pierwsze wrażenie. Jej zadaniem jest przekonanie klienta, aby wybrał dany produkt lub usługę, budowanie wizerunku firmy. Musi wzbudzać zaufanie klientów, dostarczać im informacji, jakich potrzebują. Stronę WWW projektujemy tak, aby spełniała wyznaczone jej cele i trafiała do grupy docelowej firmy lub marki.

Używamy technologii: XHTML, CSS, PHP, MySQL, HTML5, JavaScript, Adobe Flash, Augmented Reality, CMSmanager. Przy każdym projekcie obecny jest UX designer, którego zadaniem jest czuwanie nad tym, by projektowana przez nas strona internetowa była maksymalnie przyjazna dla użytkownika i osiągnęła cele zakładane przez klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu stron, które przyczyniają się do podniesienia konwersji a wraz z nią słupków sprzedaży.

Chcesz wydłużyć czas przebywania użytkownika na Twojej stronie? Zwiększyć szanse dokonania zakupu czy skontaktowania się z firmą? Mieć użyteczny i wygodny w obsłudze oraz efektywnie spełniający swoje zadania serwis internetowy? Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać wycenę, napisz do nas!

Łukasz Wołek
Łukasz Wołek
Zapytania ofertowe
Webinar lojalnościowy
x