Słownik

Mobilne strony internetowe

Dlaczego warto mieć stronę internetową dostępną i odpowiednio dostosowaną do urządzeń mobilnych? Wszystkie badania wskazują na to, że niedługo za pomocą tych urządzeń większość osób będzie łączyła się z internetem i zapoznawała się z zawartością ulubionych stron. Coraz częściej z komputerów stacjonarnych i tradycyjnych laptopów korzystamy tylko, gdy potrzebujemy zrobić coś na co nie pozwalają nam jeszcze tablety i smartfony.

Nowe technologie takie jak Responsive Web Design, pozwalają na przygotowanie stron w pełni skalowalnych do rozmiaru ekranu, na którym je wyświetlamy. Dopasowywany jest układ strony i wielkość poszczególnych elementów, tak żeby były one czytelne i wygodne w obsłudze nawet na bardzo małym ekranie.

Jeżeli myślisz, że mobilna strona www jest niezbędna dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wejść w kolejną rewolucję technologiczną, która rozprzestrzenia się w zaskakująco szybkim tempie. Nie pozwól wyprzedzić się konkurencji!

Aby uzyskać wycenę, napisz do nas!

Łukasz Wołek
Łukasz Wołek
Zapytania ofertowe

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego Łukasza Wołka.

Bezpłatne porady i nowości marketingowe oraz newsy z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail już za 5 minut!

Dodaj Twój
adres email
Potwierdź
subskrypcję
Otrzymaj najnowszy
zestaw porad
Pole “imię” nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)

Dziękuję za zapisanie się do mojego biuletynu.

Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.

Łukasz Wołek
Łukasz Wołek
CEO