Słownik

Projektowanie portali internetowych

Agencja interaktywna EURA7 zrealizowała do tej pory kilkadziesiąt portali internetowych. Między innymi portalkibica.pl, nowapraca.pl, um.ostrowiec.pl, powiatbochenski.pl i wiele innych. 10 lat doświadczenia na tym rynku, wdrożenia poparte referencjami i bardzo dobre realizacje świadczą o tym, że naszej agencji możesz powierzyć realizację dobrego portalu.

Jak pracujemy?

Prace nad portalem zaczynają się od opracowania specyfikacji technicznej portalu. Na jej podstawie tworzone są makiety. Makiety obrazują rozkład elementów na stronie głównej i wybranych podstronach. Bardziej zaawansowane projekty przechodzą skomplikowane testy usability. Dopiero po przeprowadzeniu testów z makietami i zatwierdzeniu makiet, następuje projektowanie szaty graficznej. Projektowanie portali internetowych jest równoznaczne z zaprojektowaniem backendu, czyli systemu CMS, który daje możliwość zarządzania treściami portalu internetowego. Portal gotowy do publikacji otrzymujemy po spięciu systemu CMS z szatą graficzną, wcześniej pociętą do języka XHTML i CSS przez kodera.

Aby uzyskać wycenę, napisz do nas!

Łukasz Wołek
Łukasz Wołek
Zapytania ofertowe

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego Łukasza Wołka.

Bezpłatne porady i nowości marketingowe oraz newsy z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail już za 5 minut!

Dodaj Twój
adres email
Potwierdź
subskrypcję
Otrzymaj najnowszy
zestaw porad
Pole “imię” nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)

Dziękuję za zapisanie się do mojego biuletynu.

Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.

Łukasz Wołek
Łukasz Wołek
CEO