Słownik

Programy lojalnościowe

Są to długotrwałe działania marketingowe, które mają na celu budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z wybranymi, najważniejszymi dla firmy klientami. Dzięki właściwej strategii i dobremu dopasowaniu programu lojalnościowego do grupy docelowej, można za jego pomocą zwiększyć sprzedaż i zmniejszyć koszty pozostałych metod promocji i reklamy. Jednym z najpopularniejszych programów lojalnościowych są punkty otrzymywane za każdy zakup, które później możemy wymienić na nagrody. Ważne jest, aby użytkownik, który zbiera takie punkty mógł sprawdzić ich ilość, dostępne nagrody i historię transakcji.

Najwygodniejszym dla użytkowników sposobem jest oczywiście dedykowana strona internetowa, na której wpisując login i hasło mogą uzyskać te informacje z dowolnej lokalizacji. Takie właśnie strony przygotowaliśmy dla jednego z naszych klientów. Sprawdź nasze realizacje i skontaktuj się z nami, jeżeli też interesuje Cię takie rozwiązanie.

Aby uzyskać wycenę, napisz do nas!

Łukasz Wołek
Łukasz Wołek
Zapytania ofertowe

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego Łukasza Wołka.

Bezpłatne porady i nowości marketingowe oraz newsy z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail już za 5 minut!

Dodaj Twój
adres email
Potwierdź
subskrypcję
Otrzymaj najnowszy
zestaw porad
Pole “imię” nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)

Dziękuję za zapisanie się do mojego biuletynu.

Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.

Łukasz Wołek
Łukasz Wołek
CEO